Івано-Франківськ Live

   

22 березня 2018

21 березня 2018
00:45 - Роман Ясенчук Ось вам приклад роботи і патріотизму!! Чому ділянка дороги яку відновила і доглядає ПБС знаходиться у відмінному стані у будь-яку ...

Ось вам приклад роботи і патріотизму!! Чому ділянка дороги яку відновила і доглядає ПБС знаходиться у відмінному стані у будь-яку погоду?
Я впевнений що на Чернівецький відрізок дороги витрачено коштів не менше.
На відміну від закоренілих бюрократів і казнокрадів які одягли вишиванки і блеють Героям Слава !!
ПБС під керівництвом Olexandr Shevchenko і інших фахівців компанії дбають про автошляхи Прикарпаття. А це гірська місцевість!!! Що в рази ускладнює ремонт і догляд.
Пи...тання? Скільки ще - керівниками автодорів будуть призначати хабарників і професійних постачальників відкатів а не патріотів і обов'язково професіоналів своєї справи??
Не секрет , що головним з чинників туристичної привабливості і взагалі економічних показників будь - якого регіону є стан автошляхів.
Потрібно змінювати систему і чудовим прикладом є робота яка проведена в Прикарпатті!! Країна потребує змін!!!
Репост!!! Щоб всі бачили не тільки зради але і патріотизм і роботу окремих патріотів країни!!!!!

( Роман Ясенчук )

20 березня 2018
Найактуальніші новини Івано-Франківська та Івано-Франківської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Івано-Франківськ, репортажі з місця подій Івано-Франківськ, економіка Івано-Франківської області, політика Івано-Франківськ, культурне життя, спорт в Івано-Франківську.

 

 

 

 

Copyright © 2018 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS