Івано-Франківськ Live

   

15 жовтня 2019

14 жовтня 2019
13:51 - Наталя Коцкович У День захисника в центрі Івано-Франківська зустріли оцього старого вояку! Підійшли привітали і подякували за боротьбу 🙌🏻 за кільк...

У День захисника в центрі Івано-Франківська зустріли оцього старого вояку! Підійшли привітали і подякували за боротьбу 🙌🏻 за кілька днів ветеранові дивізії «Галичина» Михайлові Мулику виповниться 99 років.

На історіях боротьби отаких вояків народжуються нові покоління нескорених захисників України! 👊🏻

Зі святом усіх причетних! А дядькові Михайлові ще довгих років життя!

( Наталя Коцкович )

13 жовтня 2019
13:39 - Олег Громадський Grill&Wine Autumn Party в найкращому готелі Буковеля! 🤩😎🍾🥂🔥...

Grill&Wine Autumn Party в найкращому готелі Буковеля!
🤩😎🍾🥂🔥

( Олег Громадський )

12 жовтня 2019

11 жовтня 2019

10 жовтня 2019
10:41 - Іван Шкіндюк Хочу подякувати голові Івано-Франківської обласної адміністрації Денису Шмигалю, першому заступнику Марії Савко, заступнику Світла...

Хочу подякувати голові Івано-Франківської обласної адміністрації Денису Шмигалю, першому
заступнику Марії Савко, заступнику Світлані Онищук за проведену конструктивну і змістовну розмову із представниками Верховинського району. В процесі зустрічі обговорили перспективи та проблемні питання які актуальні для жителів району. Проведення децентралізації та адміністративної реформи із врахування специфіки високогірного району, проблеми виплати заробітної плати технічним працівникам шкіл, та медичним працівникам... Намітили дорожню карту і поетапні шляхи реалізації наболілих питань району.

( Іван Шкіндюк )

09 жовтня 2019
Найактуальніші новини Івано-Франківська та Івано-Франківської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Івано-Франківськ, репортажі з місця подій Івано-Франківськ, економіка Івано-Франківської області, політика Івано-Франківськ, культурне життя, спорт в Івано-Франківську.

 

 

 

 

Copyright © 2019 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS