Івано-Франківськ Live

   

06 квітня 2020

05 квітня 2020
20:35 - Alena Chorna Що можеш зробити сама, роби без нікого. Говори те, що подумалося, а думай так, як щойно відчула. Плач від ніжності, бо інакше ніко...

Що можеш зробити сама, роби без нікого. Говори те, що подумалося, а думай так, як щойно відчула. Плач від ніжності, бо інакше ніколи не будеш такою сильною. Слідкуй за диханням, бо лише воно може встановити диктат ритму.
(с) Тарас Прохасько

А фото із Усть-Путили:)

( Alena Chorna )

04 квітня 2020
12:16 - Василь Забродський Це тільки в мене бажання наробити коктейлів Молотова і піти пі&дячити цю владу. Що характерно, вже й обласну. Як ви вже заї§али ...

Це тільки в мене бажання наробити коктейлів Молотова і піти пі&дячити цю владу. Що характерно, вже й обласну.
Як ви вже заї§али всіх, шановні наші політики.
Вибори в жовтні сприяють збільшенню політактивності основних претендентів на посаду мера в Чернівцях. Певну першість на початку процесу захопив Каспрук. Додумався навіть маски із власним автографом роздавати. Про цілий ряд його дебільних рішень вже мовчу. Тепер його наздогнати за рівнем дебільності рішень вирішив Оса...чук?
Шановний пане губернаторе. Називайте речі своїми іменами. Поясніть людям, що область закрили для того, щоб не запускати з Тернопільської і Івано-Франківськоі розносчиків хвороби. В нас своіх достатньо. Поясніть людям, що заборона на вихід з домівок, це для того, щоб дебіли не ходили на шашлики і в церкви. Говоріть прямо. Як на мене так доступніше. Просто зрозумійте, що ви звертаєтесь не до людей, а до перерляканого натовпу. Свідомість відключена страхом смерті, який гарно засівав цілий місяць цинічний Каспрук.
Тому лупаште межи очі наляканим ідіотам ще більше страху. Така ваша толерантність програє. А взагалі, може краще таки утриматись від негативних повторів? Не потрібно змагатись з Каспруком в дебільності рішень.

( Василь Забродський )

03 квітня 2020

02 квітня 2020

01 квітня 2020

31 березня 2020

30 березня 2020

29 березня 2020

28 березня 2020

27 березня 2020

26 березня 2020

25 березня 2020

24 березня 2020
Найактуальніші новини Івано-Франківська та Івано-Франківської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Івано-Франківськ, репортажі з місця подій Івано-Франківськ, економіка Івано-Франківської області, політика Івано-Франківськ, культурне життя, спорт в Івано-Франківську.

 

 

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS