Завдяки франківській СБУ суд арештував приховані активи дружини Медведчука на понад 442 млн грн

24 березня 2023 13:06:00    

За матеріалами Служби безпеки суд арештував ще одні активи Оксани Марченко, яка підозрюється у фінансуванні російських окупаційних угруповань.

Загальна вартість арештованих активів становить більше 442 млн грн, інформує “Галку” пресслужба СБУ в Івано-Франківській області.

Рішення суду стосується 6,8% акцій ПАТ «Електрометалургійний завод «Дніпроспецсталь» ім. А.М. Кузьміна» в Запоріжжі, якими Марченко володіє через три офшорні компанії.

Це стратегічно важливе підприємство, яке спеціалізується на промисловому виробництві майже однієї тисячі видів сталей та металовиробів.

Арешт активів убезпечить їх від перереєстрації на підставних осіб і в подальшому дозволить передати на користь України.

Нагадаємо, що наприкінці лютого цього року за матеріалами СБУ було арештовано майно дружини Медведчука на понад 5,6 млрд грн.

Слідчі Служби безпеки вже повідомили фігурантці про підозру за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України).

Наразі триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину та притягнення винних до відповідальності.

Слідчо-оперативні дії проводять співробітники СБУ в Івано-Франківській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

The post Завдяки франківській СБУ суд арештував приховані активи дружини Медведчука на понад 442 млн грн appeared first on Galka.if.ua.

Читати далі »

Новини Івано-Франківськ Live

Новини Івано-Франківськ »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS