“Сил нема”: франківський виконавець С23 разом з Freel випустили кліп на трек про пошук життєвої сили (ВІДЕО)

09 грудня 2022 10:24:41    

Дев’ятого грудня франківець С23 та Freel презентували кліп на трек “Сил нема”.

Freel — один із найвідоміших україномовних реп-виконавців, соліст однієї з найпопулярніших україномовних реп-груп «На Відміну Від», пише “Галка”.

Перший сольний альбом Фріла «Спалах» увійшов до топ-10 найкращих альбомів (із 416) усіх жанрів за версією премії APrize, а центральний трек альбому один із найавторитетніших музичних ЗМІ України LiRoom назвав найкращою піснею року.

У 2022 році Freel випустив пісню “Коли закінчаться війни” з переможницею Євробачення Джамалою.

Зараз Freel закінчує роботу над другим сольним альбомом.

C23 — (це двацять три) це рефлексія зібраних, побачених, прожитих історій виконавця та його оточення. Абстрактний хіп-хоп з Івано-Франківська. “Музику для пісень переважно пише мій рідний брат, який проживає в Нідерландах. Ми створюємо це у своє задоволення у вільний час вже більше 10-ти років. Схожий на Рому Майк, Апекса, Довгого Пса згідно з провідними музичних платформах”, – каже виконавець.

Вранці дев’ятого грудня артисти презентували кліп на трек “Сил нема”. 

“Це пісня про те, що навіть якщо сил немає, все одно потрібно боротись до кінця. Пісня мотивує не опускати руки і битись щосили. Власне, як зараз робить Україна”, – зазначив Freel.

“Для мене ця пісня про пошук життєвої сили, чесність перед собою і мотивацію, яка заставляє чогось прагнути і рухатись. Мій куплет зшитий з маленьких історій, деталей та переживань. Перший рядок приспіву, до прикладу, це реальна історія, як я буквально молотив кулаками своїх нападників, розумів, що сил у мене вже не багато залишилось, а бійка ще далеко не вирішена. Зрештою, я хочу, щоб кожен найшов свою інтерпретацію у тих рядках”, – ділиться C23.

“Ми давно домовлялись з Фрілом щось створити разом, адже було цікаво, як поєднаються наші світи в одній пісні”, – додав С23.

The post “Сил нема”: франківський виконавець С23 разом з Freel випустили кліп на трек про пошук життєвої сили (ВІДЕО) appeared first on Galka.if.ua.

Читати далі »

Новини Івано-Франківськ Live

Новини Івано-Франківськ »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS