Уряд виділить 1,7 млрд гривень на допомогу безробітним українцям

04 грудня 2021 00:20:21    

Мінекономіки підготувало проект ухвали Кабміну про виділення коштів для фінансової допомоги Фонду загальнообов'язкового державного соцстрахування на випадок безробіття. З держбюджету за програмою боротьби з коронавірусом планується виділити 1,7 млрд гривень. Документ розміщено для обговорення на сайті Федерації профспілок України (ФПУ).

Зазначається, що забезпечення у 2020 році фінансової стабільності Фонду стало можливим лише завдяки виділенню 5,4 млрд грн фінансової допомоги із Фонду боротьби з Covid-19 (це становило 32% річних витрат на виплату допомоги з безробіття).

2021 року фінансовий стан Фонду залишається нестабільним. Доходи до Фонду не забезпечують потребу у видатках (у січні-жовтні середньоденні доходи становлять 65 млн грн, а потреба у видатках - 80 млн грн). Середньомісячна чисельність одержувачів допомоги з безробіття у січні-жовтні становила 326 тис. осіб, що на 12% менше за відповідний показник минулого року.

Розрахунковий середньомісячний розмір виплати допомоги з безробіття у січні-жовтні на 16% перевищив відповідний показник 2020 року та становив 4135 грн.

Як зазначили в Мінекономіки, з урахуванням оперативної інформації регіональних центрів зайнятості, виділення коштів із держбюджету дозволить провести соціальні виплати орієнтовно для 341,8 тис. осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Євросоюз дасть Україні 31 млн на оборону

Кабінет міністрів вирішив збільшити суму коштів на програму президента Володимира Зеленського з виплати 1 тис. грн для вакцинованих від коронавірусу громадян.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS