У МОЗ нагадали про оновлені правила карантину, які почнуть діяти в Україні із 6 грудня

03 грудня 2021 22:55:52    

Як повідомила під час онлайн-брифінгу заступниця міністра охорони здоров‘я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич з 6 грудня в Україні почнуть діяти нові правила карантину.

“З понеділка, 6 грудня, в Україні почнуть діяти нові правила карантину, які уряд ухвалив минулого тижня. У першу чергу, вони торкнуться невакцинованих українців”, – зазначила вона.

Зокрема, вона наголосила, що відповідно до змін, на жовтому рівні працювати можуть лише ті громадські заклади, де всі співробітники мають принаймні одну дозу вакцини проти COVID-19 або чинний негативний тест чи сертифікат про одужання.

“Ця ж норма буде поширюватися й на співробітників громадських закладів – для обслуговування відвідувачів та клієнтів працівникам ресторанів, готелів та спортзалів доведеться мати принаймні одне щеплення проти COVID-19. Водночас, як і раніше, для відвідування громадських закладів можна буде використовувати й негативний тест, який чинний 72 години, або сертифікат про одужання”, – пояснили Карчевич.

The post У МОЗ нагадали про оновлені правила карантину, які почнуть діяти в Україні із 6 грудня appeared first on 7 ДНІВ УКРАЇНА.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS