На Надвірнянщині учні заклали сквер імені Героїв України (ФОТО)

17 жовтня 2021 17:30:32    

Учні та вчителі Краснянського ліцею, що на Надвірнянщині, реалізували ідею створення парку Героїв небесної сотні.

Завдяки лісівникам Надвірнянського лісгоспу та доброчинцю Михайлу Римаруку, який надав власну техніку для транспортування посадматеріалу і підготовки ґрунту, біля навчального закладу з’явився сквер імені Героїв України, інформує “Галку” обласне управління лісового господарства.

36 дерев (бархат амурський, клен сріблястий, каштан кінський, багрянець, ялинка) та 60 декоративних кущів (туя верескоподібна, гібіскус, спірея, магонія, будлея), дбайливо вирощених лісівниками Надвірнянського лісгоспу, стали окрасою новоствореного парку.

«Не секрет, що рослини відіграють важливу роль у житті людини. Особливо велике значення приділяється зеленим насадженням біля закладів освіти. Адже дерева значно знижують рівень вуличного шуму, позитивно впливають на здоров’я дітей: знижують у них зорове напруження, заспокійливо діють на їх нервову систему, – розповідає Іван Кузюк, директор Надвірнянського лісгоспу. – Сприятливо діє на організм дітей вигляд і запах квітів лісу, парків, садів, а також шелест листя. Важливу роль відіграє естетичний та психологічний вплив рослин на дітей. Ліси, парки – фабрики кисню і це їхня єдино важлива перевага та цінність.»

Загалом, лісівники Прикарпаття планують в осінній період цього року створити 300 гектарів молодих лісів.

The post На Надвірнянщині учні заклали сквер імені Героїв України (ФОТО) appeared first on Galka.if.ua.

Читати далі »

Новини Івано-Франківськ Live

Новини Івано-Франківськ »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS